Aktualności - Szkolenie dla Managerów dotyczące PODNOSZENIA EFEKTYWNOŚCI ORGANIZACJI:
"Etyka w biznesie - czy to się opłaca?"

« Powrót

NOWE SZKOLENIE ! 27.04.2010 Poznań

Szkolenie odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Kadry Managerskiej. Uczestnicy szkolenia to głównie moi stali klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze. Tym razem jeszcze więcej czasu będzie przeznaczone na dyskusje (ukierunkowane i podsumowywane przez prowadzącego) oraz na wymianę doświadczeń.

Szczegółowy plan szkolenia:

  1. Co to jest etyka?
  2. Co o niej piszą - krótki przegląd literatury.
  3. Czy zachowania etyczne są opłacalne w relacjach z klientami? Porozmawiamy między innymi o dawaniu łapówek i o umowach, w których klient podpisuje wyrok na siebie nie będąc tego świadomym.
  4. Czy zachowania etyczne są opłacalne w relacjach z kontrahentami i podwykonawcami? Zastanowimy się czy warto dotrzymywać umów, płacić w terminie i szanować swoich kontrahentów.
  5. Czy zachowania etyczne są opłacalne w relacjach z pracownikami? Omówimy zagadnienia związane z tzw. kontraktem psychologicznym i jego dotrzymywaniem oraz sprawy związane z płaceniem za nadgodziny i ze zwalnianiem pracowników.
  6. Podsumowanie

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo
  • materiały
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i  zwiększenia swojej efektywności w  pracy zawodowej.

Zapisy: info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót