Aktualności - SZKOLENIE DLA MANAGERÓW DOTYCZĄCE PODNOSZENIA EFEKTYWNOŚCI ORGANIZACJI

« Powrót

NOWE SZKOLENIE ! 12.05.2009 (wtorek)

"Zarządzanie kryzysowe. Kryzys jako faza cyklu życia każdej organizacji"

Serdecznie zapraszam na całodniowe szkolenie dotyczące specyfiki kierowania ludźmi w sytuacjach trudnych.
Szkolenie obejmuje szerokie spojrzenie na sytuacje kryzysowe, a więc nie tylko kryzys finansowy, który może, np. być wywołany niewypłacalnością największego kontrahenta lub spadkiem popytu, ale wszelkie trudne sytuacje w jakich może znaleźć  się organizacja, np. wieloletni pracownik wykrada bazę danych i wraz z 2 najlepszymi handlowcami przechodzi do konkurencji,  albo 2 kluczowych pracowników firmy ginie w wypadku samochodowym podczas podróży służbowej, itp. Czy w takich sytuacjach sposób zarządzania firmą powinien ulec modyfikacji? Jakie działania warto podjąć a jakich unikać? Co zrobić, żeby taka sytuacja umocniła, a nie osłabiła firmę?

Zagadka: Co znaczy słowo "KRYZYSK" ?

Szkolenie odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Kadry Kierowniczej.  Uczestnicy szkolenia to głównie moi stali klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze. Tym razem jeszcze więcej czasu będzie  przeznaczone na dyskusje (ukierunkowane i podsumowywane przez prowadzącego) oraz na wymianę doświadczeń i ćwiczenia grupowe typu case study.

Szczegółowy plan szkolenia:

  1. Kompleksowe spojrzenie na koncepcję kryzysu. Kryzys jako faza cyklu życia organizacji.
  2. Efektywne zarządzanie antykryzysowe - czym różni się od zwykłego zarządzania.
  3. Błędy managerów a zjawisko kryzysu, np. iluzja doskonałości zarządzania.
  4. Komunikacja i PR w okresie kryzysu.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo
  • materiały
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i  zwiększenia swojej efektywności w  pracy zawodowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszę o przesłanie e-maila o treści: "Zgłoszenie" na adres: info@konsultingiszkolenia.com.  Zgłoszenia do 25.03.2009.

« Powrót