Aktualności - Szkolenie dla Managerów dotyczące PODNOSZENIA EFEKTYWNOŚCI ORGANIZACJI:

« Powrót

"Skuteczne lekarstwo na..............* czyli jak rozwijać siebie i swoich Pracowników i od gadania przejść do efektywnego działania"

* tu wpisz co chciałbyś aby się poprawiło w Twojej Firmie

Coraz częściej słyszę od moich Klientów: "ten kierownik w ogóle nie idzie do przodu", "drugi rok z nim o tym rozmawiam i nic się zmienia", "jak wzmocnić kadrę kierowniczą?", " jak zachęcić ludzi do rozwoju?", "jak im pomóc?". Odpowiedzią na to jest proponowane szkolenie, które dostarczy prostych narzędzi pomagających zmotywować do rozwoju i konsekwentnego pójścia do przodu zarówno Pracowników i jak i siebie samego :)

Chcesz aby Osioł pobiegł do przodu? Lepiej niż marchewka zadziała pociągnięcie go za ogon !!!

Szczegółowy plan szkolenia:

  1. Elementy coachingu prowokatywnego do wykorzystania od zaraz
  2. Sztuka zadawania pytań, które potrafią potrząsnąć
  3. Pierwszy krok i pierwszy dołek
  4. Rola Managera
  5. Narzędzia wspierające konsekwentne dążenie do celu

Szkolenie odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Kadry Kierowniczej. Uczestnicy szkolenia to głównie moi stali klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze. Trochę czasu będzie jak zwykle przeznaczone na dyskusje (ukierunkowane i podsumowywane przez prowadzącego) oraz na wymianę doświadczeń.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo
  • materiały
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i  zwiększenia swojej efektywności w  pracy zawodowej.

Aby się zapisać zadzwoń 668-294-290.

« Powrót