JUŻ 15 MARCA 1012 ZAPRASZAM NA KOLEJNE SZKOLENIE DLA WŁAŚCICIELI FIRM I MANAGERÓW:

"Rozwój osobisty a zawodowy" - szkolenie inspirowane pobytem w Indiach

« Powrót

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o rozwoju osobistym. Czy jest to jednak naprawdę ważne? Jakie konsekwencje z tego wynikają? Czy warto wspierać pracowników w rozwoju? Odpowiedzi na te pytania, wbrew pozorom, nie są takie oczywiste - szkolenie pozwoli je przedyskutować i wyciągnąć praktyczne wnioski dla siebie i dla organizacji.

Na szkoleniu porozmawiamy o rozwoju osobistym z uwzględnieniem doświadczeń z Arambolu (Indie) - miejsca gdzie ludzie z całego świata przyjeżdżają w poszukiwaniu nowych idei i ROZWOJU OSOBISTEGO właśnie. Będą to bardzo interaktywne i dynamiczne zajęcia. Jak zwykle będzie sporo dyskusji i spraw do przemyślenia, a dodatkowo poeksperymentujemy trochę z pracą z ciałem i oddechem, tak aby poczuć w praktyce to, co miliony ludzi na całym świecie robią dla swojego rozwoju i zastanowić się jaka jest tego wartość w naszych, polskich warunkach.

Szkolenie, jak zwykle, odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Managerów. Wszyscy uczestnicy szkolenia to moi Klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze, dyskusję i wymianę doświadczeń.

Szczegółowa tematyka szkolenia:

  1. Czego ludzie szukają (i znajdują) w Arambolu (Indie), czyli inne spojrzenie na rozwój
  2. Konsekwencje rozwoju osobistego szefa i pracowników - szanse i zagrożenia
  3. Rozwój w praktyce: kilka prostych technik, trochę pracy z ciałem i oddechem
  4. Wspieranie siebie i pracowników w rozwoju i zmianie - technika super małych kroków

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo i materiały
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

ZAPISY, tel 668-294-290 lub info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót