Wartościowa książka: "Komunikacja w pracy"

"Komunikacja w pracy" jest to krótka (około 130 stron) i napisana w lekki sposób książka obejmująca najważniejsze aspekty komunikacji w pracy. Koncentruje się na najważniejszych metodach efektywnego komunikowania się. Przedstawia je w prosty i łatwy do zapamiętania sposób, uczy jak zastosować je w praktyce, oraz pokazuje dlaczego warto stosować je na co dzień. Jest to też najtańsza forma poszerzania wiedzy.

Metody przedstawione w książce pomagają usprawnić komunikację zarówno wewnątrz Zespołu, jak i z Klientami i Kontrahentami.


Dlatego książka polecana jest dla wszystkich, którzy w pracy komunikują się z innymi:

  • Kadry Kierowniczej, Właścicieli
  • Handlowców,
  • Pracowników Biur Obsługi Klienta,
  • Pracowników Administracyjnych i Działów Księgowości, itp.

Zamów: info@konsultingiszkolenia.com


Ciekawy wykład i spotkanie z autorką książki

Dobry pomysł na konferencje dla Klientów lub spotkanie dla Pracowników

Proponujemy spotkanie z autorką książki "Komunikacja w pracy", jako punkt w programie państwa konferencji czy zjazdu. Pani Katarzyna Flont jest psychologiem społecznym i specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie biznesowym, dzięki temu mu jej wykłady są oparte na szerokim doświadczeniu i spotykają się z dużą aprobatą uczestników.

Proponujemy różne rodzaje wykładów:

  • wykład ogólny "Komunikacja w pracy" poruszający najważniejsze aspekty z tym związane. Czas trwanie 45-90 minut, lub więcej. Ciekawie i konkretnie.
  • spotkanie "Komunikacja w pracy na wesoło", na który uczestnicy w formie zabaw i anegdot zapoznają się z tą tematyką. Czas trwanie 45-90 minut, lub więcej. Dużo pozytywnych emocji. Działanie integracyjne.
  • wykład na zamówienie dotyczący konkretnej branży, np. "Komunikacja z pracownikami w zakładzie pralniczym", "Komunikacja z pacjentami", itp.

Dla uczestników fakt spotkania się z autorką książki i możliwość otrzymania egzemplarza z autografem, jest zwykle wydarzeniem, które spotyka się z zainteresowaniem i dłużej zostaje w pamięci. Dlatego warto zamówić takie spotkanie dla swoich Klientów czy Pracowników.

Aby dowiedzieć się więcej: zadzwoń 668-294-290 lub napisz: info@konsultingiszkolenia.com