Szkolenie dla Właścicieli firm i Managerów:

"Manager czy Leader? - przywództwo w praktyce"

« Powrót

Wszyscy wiedzą, że aby organizacja dobrze funkcjonowała potrzebne jest sprawne kierowanie. Niektórzy uważają że wystarczy dobry MANAGER inni twierdzą że potrzeba LIDERA. Czym różni się jeden od drugiego, a jakie cechy mają wspólne? I najważniejsze: czy bycia LIDEREM można się nauczyć? I dlaczego w dzisiejszych czasach jest to wyjątkowo ważne?

Odpowiedzi na te pytania, wbrew pozorom, nie są takie oczywiste - szkolenie pozwoli je przedyskutować i wyciągnąć praktyczne wnioski dla siebie i dla organizacji.

Szkolenie, jak zwykle, odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Managerów. Wszyscy uczestnicy szkolenia to moi Klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze, dyskusję i wymianę doświadczeń.

Szczegółowy plan szkolenia:

1. MANAGER czy LIDER?
2. Wielcy liderzy - jak uczyć się na podstawie modelowania (poznamy nową technikę).
3. Cechy lidera (WIELKA "7") i ich wpływ na zespół i na motywacje.
4. Które cechy i jak można rozwijać, czyli jak stać się lepszym LIDEREM i jak uczyć liderowania swoich kierowników.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo i materiały, certyfikaty,
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia),
  • obiad w miłym towarzystwie.

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

Zapisy: tel. 668-294-290, e-mali: info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót