Szkolenie dla Właścicieli firm i Managerów dotyczące PODNOSZENIA EFEKTYWNOŚCI ORGANIZACJI:

"Negocjacje i przekonywanie w praktyce - psychologia i techniki"

« Powrót

W pracy i w życiu negocjujemy i przekonujemy innych codziennie: Pracowników, Klientów, Dostawców, Rodzinę. Każdego dnia również nas inni próbują do czegoś przekonać. Warto rozumieć ten proces i mechanizmy wpływające na jego skuteczność, dlatego:

Serdecznie zapraszam na całodniowe szkolenie poświęcone szeroko rozumianym negocjacjom, na którym będziemy ćwiczyć skuteczne przekonywanie, poznamy techniki negocjacyjne (np. "próbny balon", "nagroda w raju") oraz sposoby zabezpieczenia się przed manipulacją.

Szkolenie odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Kadry Kierowniczej. Uczestnicy szkolenia to głównie moi stali Klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze.

Szczegółowy plan szkolenia:

1. Psychologiczny kontekst negocjacji.
2. Techniki manipulowania wrażeniem - jak sprawić żeby inni nas polubili i jak chronić się przed manipulacją.
3. Jak skutecznie przekonywać - zasady, techniki, ćwiczenia praktyczne.
4. Techniki negocjacyjne, np. "zdechła ryba", "rosyjski front", "udawany szok", itp. - na czym polegają; jak i kiedy warto je stosować; jak rozpoznać, że druga strona je stosuje i co wtedy zrobić.
5. Po negocjacjach - co dzieje się w naszej głowie i jakich pułapek warto unikać przy ocenie efektu negocjacji.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo
  • materiały
  • tzw. "przerwy kawowe", czyli dobrą kawę i ciasto (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

Zapisy: tel. 668-294-290, e-mali: info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót