Szkolenie dla Właścicieli firm i Managerów dotyczące PODNOSZENIA EFEKTYWNOŚCI ORGANIZACJI:

"Różnice międzypokoleniowe w firmie - fakty i mity"

« Powrót

Naburmuszony? rozkojarzony? nieodpowiedzialny? odchodzący z pracy dnia na dzień? chcący zarabiać krocie za nic? - czy taki obraz pracownika młodego pokolenia jest prawdziwy, czy to tylko pół prawdy? Czy zależy to tylko od pracownika, czy może bardziej od tego jak manager nim pokieruje? Czy można zmienić nastawienie "młodych" czy raczej trzeba zmienić sposób kierowania i dostosować Szefów?

Wielu moich Klientów widzi te różnice i spotyka się z trudnościami, dlatego:

Serdecznie zapraszam na całodniowe szkolenie poświęcone różnicom międzypokoleniowym w firmie, czyli o tym jak skorzystać z potencjału młodych pracowników i jak ułożyć współpracę ze starszymi.

Szkolenie odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Kadry Kierowniczej. Uczestnicy szkolenia to głównie moi stali Klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze.

Szczegółowa tematyka szkolenia:

1. Czy da się prowadzić firmę bez "młodych"? jacy tak na prawdę są? co ze sobą przynoszą do organizacji? czy w razie rekrutacji lepiej wybierać "starszych"?
2. Jak "młodych" motywować i czy da się tak nimi kierować tak, by pracowali efektywnie i byli zadowoleni i dlaczego dotychczasowe metody nie działają (a czasami nawet szkodzą)
3. Jak ustawić współpracę między "starszymi" i "młodymi" i jak powinno wyglądać wdrożenie do pracy
4. Współpraca odwrócona, czyli czego i jak "młodzi" mogą nauczyć "starszych" i dlaczego warto skorzystać z takiej opcji i jak to wpływa na motywację jednych i drugich i wzajemną współpracę

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo
  • materiały
  • tzw. "przerwy kawowe", czyli dobrą kawę i ciasto (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

Zapisy: tel. 668-294-290, e-mali: info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót