Szkolenie dla WŁAŚCICIELI FIRM I Managerów W DNIU 21 LUTEGO (CZWARTEK):

"Serwisowanie najważniejszych narzędzi pracy w czasie kryzysu - Ciebie i Twoich pracowników"

« Powrót

Rok 2013, z tego co się słyszy, dla większości firm będzie rokiem pełnym wyzwań - porozmawiamy zatem jak się do tego przygotować i jak motywować ludzi w czasach kryzysu (prawdziwego lub istniejącego tylko w przekonaniach). Zadamy sobie pytania o to jak planować i stawiać cele do osiągnięcia, kiedy rynek jest zmienny? jak reagować na nie osiągnięte cele? czy zachęcać ludzi aby pracowali więcej i więcej aby te cele osiągać? i jak samemu w tym wszystkim pozostać liderem i nie stracić cierpliwości i charyzmy?

Odpowiedzi na te pytania, wbrew pozorom, nie są takie oczywiste - szkolenie pozwoli je przedyskutować i wyciągnąć praktyczne wnioski dla siebie i dla organizacji.

Szkolenie, jak zwykle, odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Managerów. Wszyscy uczestnicy szkolenia to moi Klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze, dyskusję i wymianę doświadczeń.

Szczegółowa tematyka szkolenia:

  1. Psychologia zachowań biznesowych kiedy się mówi o kryzysie i gdzie tkwią niebezpieczeństwa (reakcje klientów, dostawców, konkurencji, motywacja pracowników, itp.).
  2. Co decyduje o byciu liderem w trudniejszych momentach - co to znaczy "mieć jaja" i jak ich nie stracić i jak pomóc w takich sytuacjach swojej kadrze kierowniczej i pracownikom.
  3. Podejmowanie trudnych decyzji - czyli kiedy warto odciąć palec aby ocalić rękę, oraz inne mechanizmy związane z procesem decyzyjnym.
  4. Jak dbać o siebie i ludzi kiedy w firmie zaczyna być nerwowo. Zwalniać czy zatrudniać - jak lepiej bronić się przed kryzysem walką czy wycofaniem? System motywacyjny i sposoby wynagradzania w przypadku, gdy w firmie kurczą się zyski.
  5. Serwisowanie najważniejszego narzędzia pracy - Ciebie. Jak to robić skutecznie i przyjemnie.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo i materiały
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

W sprawie szczegółów lub zarezerwowania miejsca proszę o e-mail na info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót