Szkolenie dla WŁAŚCICIELI FIRM I Managerów:

"ŻYCZLIWE motywowanie i inteligencja emocjonalna jako skuteczne techniki kierowania"

« Powrót

Serdecznie zapraszam na całodniowe szkolenie o ... życzliwości w życiu i biznesie i jej wpływie na motywowanie pracowników.

Szkolenie, jak zwykle, odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Managerów. Większość uczestników szkolenia to moi Klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze, dyskusję i wymianę doświadczeń.

Szczegółowa tematyka szkolenia:

1. Inteligencja emocjonalna i empatia - czyli o tym dlaczego Ci którzy potrafią rozpoznawać uczucia swoje i innych, wykazywać się empatią i dostosowywać do tego sposób zachowania, osiągają lepsze rezultaty i w życiu i w biznesie. TEST. A potem o tym jak rozwijać te umiejętności u siebie i u pracowników: ćwiczenia w rozpoznawaniu emocji, ćwiczenia empatii. Życzliwość jako przejaw inteligencji emocjonalnej.

2. Metapozycje - jak spojrzeć na tą samą sytuację z różnych punktów widzenia, np. sytuacja w biurze z punktu widzenia handlowca, pracownika z biura i z tzw. metapozycji. Dodatkowo unikalne spojrzenie (dodatkowa metapozycja) " na siebie" przez "siebie" - bardzo ciekawa autorefleksja. Ćwiczenia (case study) na przykładach. Dlaczego punkty widzenia są różne i co dzieje się jeśli nie spojrzymy na sprawę również oczami 2 strony: konsekwencje dla firmy (klienta) i dla emocji i dla późniejszej współpracy.

3. Życzliwe i szybkie motywowanie - nowa technika udzielania pracownikom "korekt" i "pochwał", proste i bardzo skuteczne narzędzie motywowania.

4. Wartości firmy - dlaczego warto o nich mówić i co to daje w relacji z klientami i pracownikami. Czy warto aby ŻYCZLIWOŚĆ była jedną z najważniejszych? Jak to się przełoży na działanie firmy i biznes?

5. Chwila dla siebie, jak się zatrzymać, jak czerpać z tego przyjemność i jak wdrażać ŻYCZLIWOŚĆ w codziennym życiu i pracy i dlaczego da to dużo przyjemności :)

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo i materiały
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

Zapisy: tel. 668-294-290, e-mali: info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót