Szkolenie dla Managerów dotyczące PODNOSZENIA EFEKTYWNOŚCI ORGANIZACJI:

"NIE DA SIĘ..." czyli jak radzić sobie z marazmem pracowników i pobudzać ich inicjatywę

« Powrót

W kierowaniu pracownikami i w ich motywowaniu bardzo ważne jest to aby na nie właściwe zachowania czy słowa reagować natychmiast i skutecznie. Nagradzać i promować tych pracowników, którzy wykazują się inicjatywą, a osłabiać "hamulcowych".
Pracownicy często "specjalizują" się w zniechęcaniu Szefa do pewnych działań, stosując zagrywki słowne od których czasem opadają ręce i zwykle nie wiadomo co na to odpowiedzieć. Warto znać te zagrywki i skuteczne metody radzenia sobie z nimi.
Czy słyszałeś kiedyś od swoich ludzi: "to się nie uda...", "na to nie mamy czasu...", "od 10 lat robię to w ten sposób i jest dobrze...", "tak, tak zrobię ..." - a potem nic nie robi, zapomina, przekręca polecenie...
Jeśli tak - to to szkolenie może wiele zmienić i ułatwić!
Kto nie chce czegoś zrobić - szuka wymówek, kto chce - szuka sposobu. "NIE DA SIĘ..." to szkolenie poświęcone temu jak radzić sobie z wymówkami pracowników i ich gadaniem, które spowalnia działanie i psuje motywacje w zespole.

Serdecznie zapraszam na całodniowe szkolenie z radzenia sobie z marazmem pracowników i pobudzania w zespole inicjatywy.

S Szkolenie odbędzie się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Kadry Kierowniczej. Uczestnicy szkolenia to głównie moi stali klienci, osoby, które znam i z którymi współpracowałam. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, czyli będzie nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze. Tym razem jeszcze więcej czasu będzie przeznaczone na dyskusje (ukierunkowane i podsumowywane przez prowadzącego) oraz na wymianę doświadczeń.

Szczegółowy plan szkolenia:

  1. Najczęstsze zagrywki słowne pracowników - katalog "hamulcowych"
  2. Dlaczego ludzie nie lubią zmian i jak skutecznie wprowadzać zmiany w organizacji
  3. Metody radzenia sobie z zagrywkami słownymi i marazmem
  4. Co jeśli proste metody nie zadziałają: zaawansowana metoda 4 kroków, metoda 5x dlaczego
  5. Jak pobudzać inicjatywę pracowników i motywować ich do działania

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  • uczestnictwo
  • materiały
  • tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  • obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

Zapisy: tel. 668-294-290 lub info@konsultingiszkolenia.com

« Powrót