Szkolenie dla WŁAŚCICIELI FIRM I Managerów:

"Rozwój osobisty, a zawodowy"

« Tematyka szkoleń - powrót

Szkolenie dotyczące rozwoju osobistego w odniesieniu do pracy zawodowej. Szkolenie dotyczy zarówno rozwoju samego przełożonego jak i jego pracowników.

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o rozwoju osobistym. Czy jest to jednak naprawdę ważne? Jakie konsekwencje z tego wynikają? Czy warto wspierać pracowników w rozwoju? Odpowiedzi na te pytania, wbrew pozorom, nie są takie oczywiste - szkolenie pozwoli je przedyskutować i wyciągnąć praktyczne wnioski dla siebie i dla organizacji.

Na szkoleniu porozmawiamy o rozwoju osobistym z uwzględnieniem doświadczeń z Arambolu (Indie) - miejsca gdzie ludzie z całego świata przyjeżdżają w poszukiwaniu nowych idei i ROZWOJU OSOBISTEGO właśnie. Sa to bardzo interaktywne i dynamiczne zajęcia. Jak zwykle będzie sporo dyskusji i spraw do przemyślenia, a dodatkowo poeksperymentujemy trochę z pracą z ciałem i oddechem, tak aby poczuć w praktyce to, co miliony ludzi na całym świecie robią dla swojego rozwoju i zastanowić się jaka jest tego wartość w naszych, polskich warunkach.

Szczegółowa tematyka szkolenia:

  1. Czego ludzie szukają (i znajdują) w Arambolu (Indie), czyli inne spojrzenie na rozwój
  2. Konsekwencje rozwoju osobistego szefa i pracowników - szanse i zagrożenia
  3. Rozwój w praktyce: kilka prostych technik, trochę pracy z ciałem i oddechem
  4. Wspieranie siebie i pracowników w rozwoju i zmianie - technika super małych kroków

Aby dowiedzieć się więcej: zadzwoń 668-294-290 lub napisz: info@konsultingiszkolenia.com

« Tematyka szkoleń - powrót