SZKOLENIE DLA SZEFÓW I GENERACJI::

"Znów za rok... matura emerytura!"

« Powrót

Hasło szkolenia "Znów za rok... matura emerytura!" pokazuje jak bardzo trudny jest to proces i jak bardzo ciężko te stery przekazać. Nawet w tych firmach gdzie proces ten rozpoczął się kilka lat temu, nadal nie ma finału i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie.

Będę chciała abyście, drodzy Szefowie I Generacji wspólnie ( i przy mojej pomocy) zmierzyli się z tym tematem od strony psychologii (nie zależnie od tego czy już myślicie o emeryturze czy jeszcze nie) i poszukali alternatyw (czyli co może przynieść Wam podobną satysfakcję jak prowadzenie z sukcesem biznesu,... no bo przecież nie granie w golfa, spacery czy zajmowanie się wnukami) i zastanowili się dlaczego lepiej te stery przekazać raczej wcześniej niż później ( i tu mam konkretny argument - a nawet 2, które przedstawię na szkoleniu).

Szkolenie będzie przyjemne, bo będziemy zastanawiać się też nad tym jak czerpać z życia maksimum przyjemności; będziemy dzielić się swoimi pasjami i pomysłami :)) Popracujemy też jednak nad tym co nas trzyma ( i dlaczego trzyma tak mocno, i dlaczego nie widzimy tego, a Szefowie Generacji II widzą i załamują ręce, ale nic nie mówią) i nad często nawet nieświadomymi obawami związanymi z końcowym przekazaniem sterów. oj będzie się działo :))))

Szkolenie jest przeznaczone dla wszyskich Szefów I Generacji niezależnie od tego czy mają teraz 40, 50, 60 czy 70 lat.

Jeśli kogoś bezpośrednio to nie dotyczy, a może przekazać to zaproszenie swoim Rodzicom, Przełożonemu, Znajomemu ( Szefom I Generacji), to warto, bo szkolenie będzie unikalne i dające inne spojrzenie na życie i na pracę :)

Koszt uczestnictwa w szkoleniu obejmuje:

  1. uczestnictwo i materiały,
  2. tzw. "przerwę kawową", czyli dobrą kawę i ciastko (woda, soki w trakcie szkolenia)
  3. obiad w miłym towarzystwie

Cena za jedną osobę 950 zł + VAT

W sprawie szczegółów lub zarezerwowania miejsca proszę o e-mail na info@konsultingiszkolenia.com lub telefon 668-294-290.

« Powrót