SZKOLENIE DLA MANAGERÓW DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA PSYCHOLOGII W PODEJMOWANI DECYZJI

« Tematyka szkoleń - powrót

"Ocena ryzyka w biznesie i tajemnice procesów decyzyjnych i podecyzyjnych"

Serdecznie zapraszam na całodniowe szkolenie dotyczące zastosowania psychologii w podejmowaniu decyzji.

Jednym z głównych zadań Managera jest podejmowanie trafnych decyzji. O samych technikach podejmowania decyzji mówi się dość sporo, ale to, co na prawdę jest warte uwagi to psychologia podejmowania decyzji i procesu podecyzyjnego.

Bardzo często, szczególnie w sytuacjach stresu i braku czasu, nasz umysł zaczyna działać w "trybie uproszczonym". Podświadomie poddajemy się temu. W niektórych sytuacjach, to dobrze, bo idziemy na skróty i szybciej docieramy do celu. W innych może to zaowocować popełnieniem błędu. Warto wiedzieć co dzieje się w naszej głowie, gdy podejmujemy decyzję i gdzie mogą czekać pułapki i jak je ominąć. Właśnie tych tematów dotyczy to szkolenie.

Szkolenie, jak zwykle, odbywa się w bardzo małej grupie złożonej wyłącznie z Właścicieli firm i Managerów. Gwarantuje to bardzo dobrą atmosferę na szkoleniu, możliwość swobodnej wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.

Szkolenie odbywa się w formie warsztatów, czyli jest nastawione na aktywny udział i wypróbowanie umiejętności w swobodnej atmosferze, dyskusję i wymianę doświadczeń.

Szczegółowa tematyka szkolenia:

  • Automatyczne schematy podejmowania decyzji - kiedy można pozwolić im działać, a kiedy warto włączyć pełną świadomość
  • Ocena ryzyka i prawdopodobieństwa i dlaczego tak łatwo się pomylić
  • Jak przekonywać do swoich decyzji sojuszników a jak oponentów
  • Zachowania podecyzyjne i dlaczego wolimy oszukiwać samego siebie niż spojrzeć prawdzie w oczy

Uczestnictwo w takim szkoleniu daje możliwość zyskania innego spojrzenia na pewne rzeczy, wyrwania się ze schematów i zwiększenia swojej efektywności w pracy zawodowej.

« Tematyka szkoleń - powrót