Szkolenie dla WŁAŚCICIELI FIRM I Managerów:

"Wyzwania Szefa XXI wieku"

« Tematyka szkoleń - powrót

W ciągu ostatnich 20 lat zmieniło się prawie wszystko. Wiele gwałtownych zmian w mentalności pracowników, w zachowaniach Klientów i rynku nastąpiło w ostatnich 2-3 latach, a zmiany będą pewnie coraz szybsze... Jak się do tego przystosować i czy trzeba coś robić aby wyprzedzić konkurencję?

Jest to szkolenie na którym porozmawiamy o wyzwaniach Szefa XXI wieku. Będzie o tym czy PIENIĄDZE motywują i jakie są inne (skuteczniejsze?) metody zapewnienia sobie właściwej pracy ludzi; jakie oczekiwania i zachowania Klientów wymagają nowego podejścia i radzić sobie z tym co dzieje się i będzie się działo z rynkiem i konkurencją.

Szczegółowa tematyka szkolenia:

  1. Wyzwania Szefa XII wieku - czy naprawdę są? Czy potrzeba nowych zdecydowanych działań aby przetrwać i się rozwijać?
  2. Czy PIENIĄDZ na prawdę motywuje? Kiedy TAK a kiedy NIE?
  3. Jak zrobić sobie kuku - czyli jak stworzyć fatalny system motywacji płacowej. Błędy których nie warto popełniać.
  4. Czy i co działa mocnej niż PIENIĄDZ - czyli inne działania Szefostwa wpływające na motywację i zaangażowanie. Czy mogą być skuteczniejsze? Jakie warunki powinny spełniać?
  5. Świat się zmienia - czego będzie oczekiwał pracownik przyszłości? Jak być pierwszym i zebrać najlepszych ludzi z rynku? Dla jakich stanowisk warto?
  6. Współpraca z Klientami - zmiany oczekiwań i wzajemnych relacji. Czy uczciwość nadal popłaca? Czy możemy ufać Klientom i pracować z nimi na dżentelmeńskich zasadach?
  7. Co dzieje się z rynkiem i konkurencją - do czego to prowadzi? Jakie działania warto podjąć i kiedy?

Aby dowiedzieć się więcej: zadzwoń 668-294-290 lub napisz: info@konsultingiszkolenia.com

« Tematyka szkoleń - powrót